Ляшко попередив українців про підготовку до чергової хвилі коронавірусу

В Україні незабаром очікують чергового зростання кількості випадків коронавірусу. До нового сплеску пандемії вже готується медична система, у зв’язку з чим МОЗ і ввів бустерну дозу COVID-щеплення.

Про це повідомив очільник МОЗ Віктор Ляшко, пише ТСН.

Як розповів міністр охорони здоров’я, у світі зафіксовано новий абсолютний рекорд добових випадків коронавірусу – 2 мільйони 552 тисячі. США (704 тис), Франція (332 тис), Велика Британія (194), Італія (189), Іспанія (137) – п’ятірка лідерів, але зростання кількості випадків відбувається на всіх континентах.

“Медична система готується до чергового зростання кількості випадків COVID-19 в Україні.  Водночас, ми закликаємо всіх українців зробити свідомий вибір на користь вакцинації від коронавірусної хвороби та допомогти нам здолати епідемію”, – наголосив Ляшко.

За даними голови МОЗ, наразі лише три регіони країни подолали 50% повністю вакцинованого дорослого населення. Йдеться про Київ (73%), Київська (55%) та Полтавська (51%) області. Він уточнив, що пункти щеплення та центри масової вакцинації працюють (окрім 7 січня, коли вихідний день), а тому закликав українців не відкладати вакцинацію.

“Вакцина в Україні є, і для першого, і для другого щеплення, а також для введення додаткової і бустерної доз”, – додав він.

Більше важливих новин читайте за посиланням: