Вакцинація в Україні: кількість щеплень може зрости до 4 млн в місяць

Україна має отримати 2 млн доз вакцини від компанії Moderna

Україна в липні має отримати 2 млн доз вакцини від компанії Moderna проти коронавірусу.

Також очікують на поставку й інших препаратів.

Так, до кінця липня наша країна має отримати понад 8 мільйонів доз вакцин.

Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише ТСН.

Додатково у серпні, за словами Шмигаля, має надійти до України окрім Pfizer, CoronaVac, 2 млн доз вакцини Novavax.

“Окрім Pfizer, AstraZeneca, Novavax, очікуємо цього місяця 2 млн доз вакцини Moderna. Це також високоякісна вакцина, яку використовують США та Європейський союз”, – розповів прем’єр-міністр.

Крім того, Шмигаль наголосив, що двома головними “опорами” у протидії коронавірусу є вакцинація та підготовлена медична система, спроможність якої зараз посилює держава.

“В Україні триває додаткове переобладнання медичних закладів, в тому числі — підведення централізованого кисню. Наразі відсоток забезпеченості киснем ліжкового фонду становить 95%. Водночас відсоток зайнятих ліжок складає приблизно 8%”, — повідомив він.

Денис Шмигаль також зауважив, що шостий тиждень поспіль спостерігаються рекордні цифри вакцинації: за перші два тижні місяця зроблено мільйон щеплень.

“Вакцинація в Україні відбувається на базі трьох платформ. Це мобільні бригади вакцинації (їх 500), пункти щеплень (їх 1200) і центри вакцинації (більше 200). В Україні наразі є необхідна кількість якісних та безпечних вакцин, аби задовільнити попит всіх охочих. Загалом до кінця липня в Україну заплановано поставку більше 8 мільйонів доз вакцин”, — зазначив очільник уряду.

Читайте більше важливих новин за посиланням: